Pradedantiems verslą

Šis skyrelis skirtas tiems, kurie nori įkurti savo verslą. Jame aptarsime, nuo ko reikia pradėti, norint įsteigti savo įmonę, ir kuo mes galime būti Jums naudingi.

Verslas prasideda nuo idėjos. Idėja turi būti unikali, išsiskirianti iš kitų. Turite atsakyti sau į klausimus: kas Jūs esate, kokį produktą (paslaugą) Jūs siūlote, kas yra Jūsų klientai, kodėl šis produktas (paslauga) reikalingas Jūsų klientams, kokie Jūsų privalumai, lyginant Jūsų idėją su konkurentais, bei kas yra Jūsų konkurentai. Turite paskaičiuoti, kiek piniginių lėšų reikės idėjos įgyvendinimui. Rašykite savo verslo planą. Rekomenduojame užsirašyti visas Jums iškilusias mintis, nes dažnai geros mintys pasimiršta, o užrašytos popieriuje jos išlieka ilgiau.

Įmonės įkūrimui svarbu susipažinti su įmonių teisinėmis formomis (uždaroji akcinė bendrovė, mažoji bendrija, viešoji įstaiga, individuali įmonė, kt.). Teisinė forma priklauso nuo tikslų, kurių Jūs siekiate. Įmonių mokami mokesčiai skiriasi priklausomai nuo įmonės formos. Nusprendus dėl formos, reikia sugalvoti pavadinimą. Apie pavadinimo sudarymą galite paskaityti skyriuje MŪSŲ STRAIPSNIAI, straipsnyje „Dėl įmonės pavadinimo“.

Bet kuri įmonė privalo turėti registracijos (buveinės) adresą. Šis adresas – tai vieta, kur yra įmonės vadovas. Sutikimą dėl adreso suteikimo pasirašo patalpos savininkas (-ai). Jei patalpa, kuri yra planuojama registruoti kaip įmonės buveinės adresas, yra įkeista, būtina iš anksto gauti kreditoriaus (banko) sutikimą. Pageidaujantiems galime suteikti mūsų buveinės adresą Vilniuje.

Įmonės steigimas galimas internetu (elektroniniu būdu), kai steigimo dokumentai pasirašomi kvalifikuotu elektroniniu parašu (kaip ir kur jį užsisakyti klauskite mūsų konsultantų), arba  notaro biure, kai steigimo dokumentai pasirašomi įprastai - rašikliu ant popieriaus. Abiem atvejais mūsų konsultantai pagelbės Jums ir parengs Jūsų įmonės steigimo dokumentus. Nauja įmonė įregistruojama VĮ Registrų centre per 2-4 darbo dienas.

Nauja įmonė įregistruojama Mokesčių mokėtojų registre. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba įregistruoja naują įmonę draudėju ir suteikia jai draudėjo kodą. Jei pageidaujate veiklą vykdyti su antspaudu, reikia užsakyti antspaudo gamybą. Banko sąskaitos atidarymas, išskyrus UAB, kurioje kaupiamoji banko sąskaita atidaroma steigimo metu. Įmonė turi įdarbinti vadovą ir kitus darbuotojus, pasirašyti darbo sutartis. Įmonė pradeda savo ūkinę-komercinę veiklą. Pagal poreikį įmonė registruojama PVM mokėtoju.

Siūlytume skirti vieną Jūsų brangaus laiko valandą ir pasitarti su mūsų profesionaliais konsultantais dėl įmonės steigimo, jos formos pasirinkimo, pavadinimo, mokamų mokesčių, registravimo PVM mokėtoju. Pirmoji konsultacija dėl įmonių steigimo yra nemokama.

Įmonės steigimas su mūsų profesionaliais konsultantais yra greitas ir nebrangus. Todėl maloniai kviečiame kreiptis teisinės pagalbos tel. +370 616 72 420 arba el.p.: info@steigimai.lt.