UAB pardavimas

Greitas įmonės įsteigimo sprendimas - tai paruoštos UAB pirkimas-pardavimas. Parduodame naujas UAB su apmokėtu įstatiniu kapitalu (2500 Eur), buveinės adresu Vilniuje, atidaryta banko sąskaita, pagamintu antspaudu. Mūsų parduodamos UAB neturi skolų, kreditorių, skolininkų, nevykdė ūkinės-komercinės veiklos, nesudarė sutarčių. Dokumentus ruošiame greitai, atsakingai, kruopščiai, remiantis įstatymų reikalavimais.

Rezervacija atliekama tel. +370 616 72 420, el.p.: info@steigimai.lt.

Galite rinktis iš:

  • UAB "Domsera", į.k. 306317448 (rezervuota);
  • UAB "Norkena" steigiama;
  • Sadaberg UAB, į.k. 306583096 (įreg. 2023-10).

Bus daugiau įmonių pavadinimų. Galima teirautis kitų pavadinimų.

Rezervacija atliekama tel. +370 616 72 420, el.p.: info@steigimai.lt.

Mūsų paslaugos kaina 339 Eur. Papildomos išlaidos: notaro paslaugos (80-100 Eur), VĮ Registrų centro paslaugos (19-25 Eur).

Jei dokumentai rengiami lietuvių ir užsienio kalba (anglų/rusų), gali būti taikomas papildomas mokestis (30-50 Eur), vertėjo paslaugų įkainis (35 Eur/1 val.).

Jums apsimoka pirkti mūsų įsteigtas UAB, nes jos neturi skolų ir kreditorių,  skolininkų, nevykdė ūkinės-komercinės veiklos, garantuojame, kad nėra paslėptų skolų, bei svarbiausia, kad savo darbus, derybas galite pradėti iš karto po sutarties su mumis pasirašymo. Pradėkite savo verslą greitai ir sklandžiai.

Įmonės pirkimo-pardavimo sandoriui, reikalinga informacija:

1.Naujojo akcininko paso duomenys, registruotas gyvenamasis adresas ir valdoma akcijų dalis įstatiniame kapitale. Jei bus keli akcininkai, informacija, kaip pasiskirsto akcijų dalys (pvz., 50 % ir 50 % ar kitos dalys). Informacija, ar akcininkas (-ai) turi vedybų sutartį (ikivedybinę, povedybinę).

2.Naujojo direktoriaus paso duomenys, registruotas gyvenamasis adresas.

3.Ar bus keičiamas buveinės adresas. Naujojo buveinės adreso duomenys (savininkas, adresas, unikalus numeris, suteiktas Nekilnojamojo turto registre).

4.Nauji kontaktai: telefono numeris ir el. pašto adresas.

Taip pat:

* Pageidaujantiems galime įsteigti UAB su Jūsų sugalvotu pavadinimu, 2500 Eur įstatiniu kapitalu ir parduoti Jums šią UAB.

** Pageidaujantiems įsigyti seniau įregistruotas įmones, kurios vykdė ūkinę-komercinę veiklą, maloniai prašome kreiptis telefonu +370 616 72 420 ar el. paštu: info@steigimai.lt.

*** Norintiems parduoti savo UAB. Teikiame teisines paslaugas norintiems parduoti savo įmones: ieškome potencialių pirkėjų, padedame pasirengti dokumentus įmonės pardavimo sandoriui. Jei Jūs norite parduoti savo įmonę, prašome užpildyti klausimyną arba kreiptis telefonu +370 616 72 420 ar el. paštu: info@steigimai.lt. Gavę Jūsų užpildytą klausimyną, garantuojame Jūsų duomenų  konfidencialumą, bei susisieksime su Jumis dėl Jūsų įmonės pardavimo.